Protože jsem bývalý ajťák, který spravoval weby a programoval, dost webů si dělám svépomocí. Minimálně na začátek, kdy vyzkouším životaschopnost projektu. Pro weby používám výhradně WordPress a šablony na něj. Většinou hledám šablony zdarma. Placené mám oblíbené BeTheme, Divi. Ale pro šablony zdarma si dělám už menší databázi, kterou dávám k dispozici.

Zerif Lite: https://themeisle.com/demo/?theme=Zerif+Lite&ref=5257

Jedná se o jednoduchou šablonu, která se dá použít na jednoduchý firemní web nebo osobní web pro poradce, realitní makléře apod.

OnePress: https://www.famethemes.com/themes/onepress/

Jedná se o one page šablonu, která má v sobě již zabudovanou i galerii. Díky tomu se dá použít na vícero věcí. Výhoda je, že se dá naimportovat demo, které se poté předělá. Odpadne tak práce s ručním nastavováním. Můžete si taky vybrat množství služeb a dá se ovlivnit.

 

HashOne: http://demo.hashthemes.com/hashone/

Tuto šablonu mám použitou i na tomto webu. Musel jsem tedy trošku upravit kód, ale s tím se počítá. Mám ji rád z toho důvodu, že je dost variabilní v tom, co si zvolíte na používání. Šablona má ještě sestru se jménem Total od stejných tvůrců a je dosti podobná. Liší se jen v detailech. K šabloně používám plugin Elementor, který i v podobě zdarma dokáže spoustu věcí.

 

EightMedi Lite: https://8degreethemes.com/demos/?theme=eightmedi-lite

Tato šablona je sice určena pro doktory, ale využití více vidím u klasických firem i s otevíracími hodinami. Krásná a jednoduchá šablona, která splní vždy účel. Drobné úpravy se dají provést a nestojí to moc času.

Doctorial: http://webdevrajan.com/doctorial/

Šablona také pro doktory, ale naprosto dokonala. Dají se upravit jednoduše barvy, služby a vše. Následně použít na jakoukoliv firmu. Má v sobě vše, co od šablony pro firmu očekáváte. Telefon, akční tlačítko.

Rocked:  https://athemes.com/theme/rocked/

Šablona od studia athemes, kterých mají free celou řadu. Rocked je taková základní, přesto dostačující. Osobně jsem ji zatím nikde nenasadil, ale určitě bych se tomu nebránil.

Inventor: http://flythemesdemo.net/inventor/

Šablona ideální pro stavební firmu. Zadarmo a slušně předpřipravená

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..